Zimní zahrady DYNAL s.r.o.

sídlo firmy: dynal@dynal.cz, kancelář Rakovník rakovnik@dynal.cz, kancelář Blatná blatna@dynal.cz, kancelář Praha praha@dynal.cz, kancelář Ústí/n Labem usti@dynal.cz, kancelář Plzeň plzen@dynal.cz, bezplatná linka 8 - 18 hod. 800 888 848

Cz En De Ru
Youtube

 

DYNAL s.r.o.

Šest rad pro začátek

1) Rosí se mi okna, co mám dělat?

Kondenzace vodních pár na oknech osazených izolačním sklem je naprosto běžný jev, jedná se o rosný bod oken, resp. skel. Dříve jste měli okna stará, která neměla tak dobré izolační vlastnosti jako okna plastová. Stará okna měla větší či menší netěsnosti a těmi unikalo teplo i s vodními párami. Tento neduh odstraníte jednoduše, stačí jen častěji a intenzivněji větrat (15 minut po ránu), využívat mikroventilaci a správně, v zimních měsících, vytápět obytné místnosti, aby vzduch v místnosti tzv. "nestál". Pro ty, co bydlí v malometrážních bytech - čtyřčlenná rodina za noc vydýchá až jeden litr vody. Zkusili jste si někdy toto množství rozprašovačem nastříkat na okno?

2) Jak dlouho probíhá montáž oken a co je třeba připravit?

Demontáž a následná montáž v rodinném domě osazeném cca 14-17 okny trvá jeden den. Pokud má zákazník objednané zednické práce, tak se tato doba odvíjí od tzv. zatvrdnutí montážní pěny a doba se samozřejmě prodlužuje. Montážníci se vždy snaží, aby veškeré práce (demontáž, montáž a zednické začištění) byly ukončeny do dvou dnů od započetí výměny(na rozdíl od firem, které nabízejí práce zdarma, ale pak Vám to dodělávají 2 měsíce....).

Příprava, před příjezdem montážní firmy, je jednoduchá. Stačí zajistit přístup k veškerým vyměňovaným oknům popřípadě dveřím. Dále doporučujeme, pokud se výměna provádí v obydlených domech či místnostech, vše důkladně přikrýt nebo schovat. Při demontáži vzniká velká prašnost. Samotná montáž je už poměrně čistá práce.

3) Jakou bezpečnost mají okna a dveře vyráběné firmou DYNAL?

Námi vyráběné dveře spadají standardně do druhé bezpečnostní třídy a jsou osazeny třemi bezpečnostními prvky. Jedním z nich je bezpečnostní zámek a dva tzv. trny umístěné na dveřích nahoře a dole.
Všeobecně vyráběná okna se nedodávají bezpečnostní, bezpečnostní můžete mít pouze skla s přidanou bezpečnostní folií Connex o různých sílách.
 

4) Co vše je příslušenství k oknům?

V ceně okna je zahrnuto - krytky na dolní a horní panty oken, mikroventilace, okapničky-krytky na otvory v oknech odvádějící vysráženou vodu.
V ceně okna není zahrnuto - je třeba přiobjednat - zamykací okenní kliky, kliky s dětskou pojistkou (naším dodavatelem kování je firma ROTO) dále venkovní a vnitřní parapety, žaluzie dle výběru zákazníka, venkovní a vnitřní rolety, sítě proti hmyzu – okenní i dveřní a sluneční stínící technika.

5) Máte strach, že Vaše plastová okna zestárnou?

Pokud dle návodu k použití, budete jednou ročně provádět pravidelnou celkovou údržbu, budou vaše okna stále jako nová.

6) Jak správně udržovat okna a dveře?

Po dokončení montáže oken dostane zákazník návod jak udržovat okna. Pokud si na toto netroufne sám, může oslovit profesionální firmu jako je servis oken a ta provede veškerou pravidelnou údržbu a seřízení za Vás.

 

Chcete více informací nebo máte zájem o nezávaznou cenu?

Napište nám, rádi Vám zodpovíme všechny dotazy a zpracujeme cenovou kalkulaci na míru.

 
 
 

aluplast

Roto 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
slide-out-01

Přejděte na naši online kalkulačku a spočítejte si, kolik zaplatíte za Vaše okna.
Kalkulace online ZDE


Novinka - okna vyztužená skelnými vlákny - www.energeto.cz

 

 

 

slide-out-02

800 888 848

DYNAL spol. s r.o.
Vrchlického nám. 13
270 34
Čistá

Telefon:
313 549 389,
313 549 413
Telefon/FAX: 313 549 389
Mobilní kontakt:
724 020 222,
731 150 088
E-mail dynal@dynal.cz