Zimní zahrady DYNAL s.r.o.

sídlo firmy: dynal@dynal.cz, kancelář Rakovník rakovnik@dynal.cz, kancelář Blatná blatna@dynal.cz, kancelář Praha praha@dynal.cz, kancelář Ústí/n Labem usti@dynal.cz, kancelář Plzeň plzen@dynal.cz, bezplatná linka 8 - 18 hod. 800 888 848

Cz En De Ru
Youtube

 

DYNAL s.r.o.

Nabízíme Vám novinku na trhu - okna zcela bez oceli, vyztužená skelnými vlákny. Bezkonkurenční tepelněizolační a statické vlastnosti. Vyrábí se v systému 5000 a 8000
Okna DYNAL ENERGETO
 www.energeto.cz                 
 

 

 PLASTOVÁ OKNA

 

Profily 

Pro výrobu oken používáme profily od firmy ALUPLAST, která patří mezi největší výrobce kvalitních plastových profilů v Evropě. Její výrobní program obsahuje několik stovek profilů, takže je možné uspokojit jakékoliv přání zákazníka, s ohledem na funkci, tvar a provedení oken a dveří. Všechny systémy jsou propracovávány do posledního detailu, ve snaze vyřešení veškerých možných poptávek.

Standardní barva profilů je oboustranná bílá barva. Vedle ní nabízí firma DYNAL odstíny např. modrá, červená, zelená, černá, antracit… a odstíny imitace dřeva (zlatý dub, ořech, mahagon, tmavý dub, pinie, palisandr, walnus amaretto aj.

Všechny profily byly navrženy s maximální důsledností, mají elegantní design a ladné kontury.

Kování

Dalším důležitým komponentem kvalitního okna je kování. Firma DYNAL nabízí kovaní firmy ROTO, která má ve své nabídce mimo jiné i širokou škálu okenních i dveřních klik. Standardně je dodáno kování s jedním bezpečnostním prvkem, mikroventilací a pojistkou proti chybnému otevření. Ta slouží zároveň jako pomocný zdvihač křídla pro nadměrné rozměry.

Sklo

Důležitou a nedílnou součástí stavebních výplní je sklo. Které plní nejen izolační funkce, ale i zároveň statickou. Do bílých profilů jsou totiž skla vlepována, podobně jako autoskla v automobilovém průmyslu.

Technologie lepení skla

Firma používá skla výhradně od českých výrobců. Ve vzájemné spolupráci dokáže společnost vyhovět téměř každému přání zákazníka. Sortiment je dost obsáhlý, je možné dodat skla bezpečnostní s folií, kalená, tvrzená, protipožární, protihluková, protivýbuchová, anebo s různými neprůhlednými ornamenty.

Při rozhodování, které sklo je pro Vaše okna nejvhodnější, bychom neměli zapomenout na tyto základní technické parametry oken: 
1.) Koeficient prostupu tepla „U“ – čím nižší je hodnota „U“, tím lepší jsou tepelně izolační vlastnosti okna.
Proto Vám je firma DYNAL schopna dodat skla od prostupu tepla 1,1 W/m2K u dvojskla až po 0,4 W/m2K u trojskla 
2.) Index vzduchové neprůzvučnosti  
Charakterizuje zvukově-izolační vlastnosti. Bydlíte-li tedy v blízkosti rušných ulic a vadí vám hluk – neváhejte, zvukově-izolační sklo vám zajistí rajské ticho ve vašem domově. 

Meziskelní příčky 
 - módní trend, který rozzáří vaše okna
- nabízíme v šířkách od 8-45 mm a více než 20 barevných provedení

 

 

OKENNÍ SYSTÉMY

   

 

aluplast

Roto 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
slide-out-01

Přejděte na naši online kalkulačku a spočítejte si, kolik zaplatíte za Vaše okna.
Kalkulace online ZDE


Novinka - okna vyztužená skelnými vlákny - www.energeto.cz

 

 

 

slide-out-02

800 888 848

DYNAL spol. s r.o.
Vrchlického nám. 13
270 34
Čistá

Telefon:
313 549 389,
313 549 413
Telefon/FAX: 313 549 389
Mobilní kontakt:
724 020 222,
731 150 088
E-mail dynal@dynal.cz