Zimní zahrady DYNAL s.r.o.

sídlo firmy: dynal@dynal.cz, kancelář Rakovník rakovnik@dynal.cz, kancelář Blatná blatna@dynal.cz, kancelář Praha praha@dynal.cz, kancelář Ústí/n Labem usti@dynal.cz, kancelář Plzeň plzen@dynal.cz, bezplatná linka 8 - 18 hod. 800 888 848

Cz En De Ru
Youtube

 

DYNAL s.r.o.

PLASTOVÉ DVEŘE


Společnost DYNAL s.r.o. se specializuje na výrobu a montáž plastových oken a dveří od r. 1997. Dveře i okna jsou vyráběna na automatických, počítačem řízených linkách, kterými je garantována ta největší kvalita hotových výrobků, na kterou klademe důraz stejně jako na budování vztahů se svými odběrateli na českém i zahraničním trhu.

Vstupní dveře jsou vizitkou každého domu. Musí vypadat dobře a přitom musí nabídnout bezpečnost, a také ochranu před hlukem a povětrnostními vlivy.

Dveře vyrábíme z kvalitních německých profilů, které se vyznačují vysokou stabilitou, barevnou stálostí, tepelnou izolací a dlouhou životností. Naše nabídka obsahuje profily se stavební hloubkou 70 a 85 mm, se kterými lze dosáhnout hodnoty prostupu tepla až 0,79 W/m2K.

Stejně jako u oken je možné si vybrat z několika barevných variant od odstínů podobné stupnici RAL např. modré, červené, zelené, antracitové až po různé imitace dřeva: zlatý dub, ořech, mahagon, tmavý dub, pinie, palisandr, walnuss amaretto, walnuss terra  aj.

Profily mají hladký elegantní design s minimálními náklady na údržbu.

Provedení plastových vchodových dveří může mít několik podob. Nejčastějším provedením je příčkované v kombinaci s nejrůznějšími ornamentními skly a s hladkými PVC výplněmi.  Další možností je osazení zdobnou výplní od firmy Perito, která nabízí široký sortiment tvarů a typů výplní s ohledem na moderní vzhled i kvalitu používaných materiálů. Dveřní výplně se liší nejen materiálem, který je velmi odolný a dobře izoluje, ale také konstrukcí a technologií. 

Varianty rozpříčkování

Kování, které je nedílnou součástí dveří, nabízíme od firmy ROTO. Vchodové dveře dodáváme se standardními či bezpečnostními klikami, madly,jedno- nebo vícebodovými zámky.

Domovní dveře je také možné vybavit různými doplňky, jako jsou např. dveřní stavěče, kukátka, klepadla, dopisní vhozy či vstupní otvory pro domácí mazlíčky. V poslední době se i zde rozmohla technologie otevírání pomocí otisků prstů, nebo otevření bezdrátovým signálem.

 

 

DVEŘNÍ SYSTÉMY

 

 

aluplast

Roto 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
slide-out-01

Přejděte na naši online kalkulačku a spočítejte si, kolik zaplatíte za Vaše okna.
Kalkulace online ZDE


Novinka - okna vyztužená skelnými vlákny - www.energeto.cz

 

 

 

slide-out-02

800 888 848

DYNAL spol. s r.o.
Vrchlického nám. 13
270 34
Čistá

Telefon:
313 549 389,
313 549 413
Telefon/FAX: 313 549 389
Mobilní kontakt:
724 020 222,
731 150 088
E-mail dynal@dynal.cz