Zimní zahrady DYNAL s.r.o.

sídlo firmy: dynal@dynal.cz, kancelář Rakovník rakovnik@dynal.cz, kancelář Blatná blatna@dynal.cz, kancelář Praha praha@dynal.cz, kancelář Ústí/n Labem usti@dynal.cz, kancelář Plzeň plzen@dynal.cz, bezplatná linka 8 - 18 hod. 800 888 848

Cz En De Ru
HST

DYNAL s.r.o. On-line Kalkulace

Nabízíme Vám novinku na trhu - okna zcela bez oceli, vyztužená skelnými vlákny. Bezkonkurenční tepelněizolační a statické vlastnosti. Vyrábí se v systému 5000 a 8000
Okna DYNAL ENERGETO
 www.energeto.cz                 
 

 

PLASTOVÁ OKNA

Česká společnost DYNAL vyrábí, prodává a montuje plastová okna a dveře z tvrzeného PVC z profilů osvědčené firmy ALUPLAST. Nabízíme široký výběr typů plastových oken, navíc vyrábíme plastová okna zákazníkům přesně na míru. Dbáme především na výběr kvalitních materiálů a tím můžeme zaručit dlouhou životnost našich plastových oken. Sídlíme v Čisté u Rakovníka a naše plastová okna dodáváme téměř po celé republice.

Plastové okno

Výrobou plastových oken se zabýváme již od roku 1992 a dlouhodobě sledujeme vývoj materiálů a technologií. Používáme dvojnásobné i trojnásobné těsnění, kvalitní izolační skla a celoobvodové kování od renomovaného dodavatele. I proto garantujeme výborné tepelně – izolační vlastnosti všech plastových oken. Barevný vzhled oken si můžete vybrat z nejrůznějších dekorů a barev – od klasických barev až po speciální odstíny se strukturou dřeva.

Snažíme se svým zákazníkům vyjít vstříc i v případě speciálních požadavků na plastová okna s ochranou proti hluku, ochranu proti slunci nebo bezpečnostní okna.

Profily pro výrobu plastových oken

Pro výrobu oken používáme profily od firmy ALUPLAST, která patří mezi největší výrobce kvalitních plastových profilů v Evropě. Její výrobní program obsahuje několik stovek profilů, takže je možné uspokojit jakékoliv přání zákazníka, s ohledem na funkci, tvar a provedení oken a dveří. Všechny systémy jsou propracovávány do posledního detailu, ve snaze vyřešení veškerých možných poptávek.

Kování

Dalším důležitým komponentem kvalitního okna je kování. Naše společnost nabízí kování firmy ROTO, která má ve své nabídce mimo jiné i širokou škálu okenních i dveřních klik. Standarně je dodáváno kování s 1 bezpečnostním prvkem, mikroventilací (spárové přivětrávání) a pojistkou proti chybnému otevření. Ta slouží zároveň jako pomocný zdvihač křídla pro nadměrné rozměry.

kování plastových oken

Jak mít bezpečné bydlení?

Zasklení

Důležitou a nedílnou součástí stavebních výplní je sklo, které plní nejen izolační funkci ale zároveň i statickou. Používáme skla pouze od českých výrobců. Ve vzájemné spolupráci dokážeme vyhovět téměř každému přání zákazníka.

Při rozhodování, které sklo je pro vaše okna nejvhodnější, bychom neměli zapomenout na tyto základní technické parametry oken:
1. Koeficient prostupu tepla "U" - čím nižší je hodnota "U", tím lepší jsou tepelně izolační vlastnosti okna.
- standardní izolační dvojsklo bez pokovení a bez naplnění plynem má hodnotu Ug=2,9 W/m2K. 
NAŠE FIRMA DODÁVÁ STANDARDNĚ SKLA S KOEFICIENTEM PROSTUPU TEPLA Ug=1,1 W/m2K

2. Index vzduchové neprůzvučnosti
- charakterizuje zvukověizolační vlastnosti. Bydlíte-li tedy v blízkosti rušných ulic a vadí Vám hluk - neváhejte, zvukově-izolační sklo Vám zajistí rajské ticho ve Vašem domově.

3. Meziskelní příčky

  • módní trend, který rozzáří Vaše okna
  • dodají Vašemu oknu harmonický a veselý vzhled
  • nabízíme v šířkách od 8-45 mm a více než 20 barevných provedeních.

 

Kontaktujte nás

V případě dotazů či vašeho zájmu o jakýkoliv výrobek nás kontaktujte. Rádi Vám poradíme s vhodným výběrem, zašleme informace a zpracujeme cenovou nabídku ZDARMA, nebo si okna či dveře spočítejte sami v naší on-line kalkulaci, kde zjistíte orientační cenu za naše výrobky.

aluplast

Roto 

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
slide-out-01

Přejděte na naši online kalkulačku a spočítejte si, kolik zaplatíte za Vaše okna.
Kalkulace online ZDE


Novinka - okna vyztužená skelnými vlákny - www.energeto.cz

 

 

 

slide-out-02

800 888 848

DYNAL spol. s r.o.
Vrchlického nám. 13
270 34
Čistá

Telefon:
313 549 389,
313 549 413
Telefon/FAX: 313 549 389
Mobilní kontakt:
724 020 222,
731 150 088
E-mail dynal@dynal.cz