Zimní zahrady DYNAL s.r.o.

sídlo firmy: dynal@dynal.cz, kancelář Rakovník rakovnik@dynal.cz, kancelář Blatná blatna@dynal.cz, kancelář Praha praha@dynal.cz, kancelář Ústí/n Labem usti@dynal.cz, kancelář Plzeň plzen@dynal.cz, bezplatná linka 8 - 18 hod. 800 888 848

Cz En De Ru
HST

DYNAL s.r.o. On-line Kalkulace

Hliníková okna

Velice žádaným artiklem této moderní doby se stávají okna vyrobená z hliníkových profilů, které za několik posledních let prošly významným pokrokem ve svých tepelně-izolačních vlastnostech.

 V naší firmě DYNAL s.r.o. nabízíme svým partnerům a zákazníkům široký výběr možných provedení hliníkových oken, dveří, stěn a fasád, která Vám sami vyrobíme a namontujeme dle Vašich potřeb a představ. 

Hliníkové prvky vyrábíme z profilů renomovaného koncernu SAPA group, který na českém trhu působí od roku 2006 pod hlavičkou SAPA Building system s.r.o.. My se zabýváme výrobou hliníkových oken, dveří a fasád již více než 15 let a za tuto dobu jsme nasbírali spoustu cenných zkušeností i praktických znalostí. 

Nabízíme okna a dveře v různých rozměrech a tvarech, širokou škálu typů zasklení dle domluvy zákazníka s našimi techniky. Okna jsou tepelně izolována a splňují nejpřísnější tepelně - izolační normy. Celý systém zaručuje spolehlivou ochranu před tepelnými úniky a hlučným prostředím.

Hliníková okna a dveře jsou vhodná pro velmi široké spektrum použití, a to pro administrativní budovy, rodinné a bytové domy, zimní zahrady, prosklené fasády, střešní okna, ... Nabízíme mnoho variant řešení, součástí našich dodávek oken a dveří je i kompletní kování a vybavení dle požadavků zákazníka.

 

Kontaktujte nás, zdarma poradíme
Rádi a ochotně vám poradíme, pošleme katalog a cenovou nabídku zdarma, stačí nás pouze kontaktovat. Na úspěšnou spolupráci se těší firma DYNAL.

aluplast

Roto 

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
slide-out-01

Přejděte na naši online kalkulačku a spočítejte si, kolik zaplatíte za Vaše okna.
Kalkulace online ZDE


Novinka - okna vyztužená skelnými vlákny - www.energeto.cz

 

 

 

slide-out-02

800 888 848

DYNAL spol. s r.o.
Vrchlického nám. 13
270 34
Čistá

Telefon:
313 549 389,
313 549 413
Telefon/FAX: 313 549 389
Mobilní kontakt:
724 020 222,
731 150 088
E-mail dynal@dynal.cz