Zimní zahrady DYNAL s.r.o.

sídlo firmy: dynal@dynal.cz, kancelář Rakovník rakovnik@dynal.cz, kancelář Blatná blatna@dynal.cz, kancelář Praha praha@dynal.cz, kancelář Ústí/n Labem usti@dynal.cz, kancelář Plzeň plzen@dynal.cz, bezplatná linka 8 - 18 hod. 800 888 848

Cz En De Ru
HST

DYNAL s.r.o. On-line Kalkulace

Veškeré informace na www.zimnizahrady.biz

 

ZIMNÍ ZAHRADY

Uvažujete o stavbě zimní zahrady, která rozšíří váš obytný prostor, prosluní váš domov a dovolí vám vyhřívat se i na zimním sluníčku a také celoročně pěstovat okrasné rostliny či ovocné stromky? Naše firma DYNAL vám poradí, který typ zimní zahrady zvolit, navrhne a zkonstruuje ji, poradí s následnou údržbou. Zaručujeme vysokou kvalitu provedení i použitých materiálů (plast, hliník, sklo).

Součástí naší nabídky jsou také prosklené střechy či nejrůznější zastřešení a konstrukce pro skleníky.

Zajistíme vám návrh konstrukce zimní zahrady dle vašich požadavků i samotnou realizaci stavby včetně stavebních prací a kvalitní izolace, která je základem celoročního pohodlného užívání. Součástí našich služeb je i výběr a instalace vhodného odvětrávání, zastínění či umístění tepelných kolektorů.

Každá zimní zahrada je unikátní. Optimální situace nastane, když majitel počítá se svou zimní zahradou už při stavbě domu a zakomponuje ji do svého projektu. Často je však třeba zimní zahrady přistavět. Není to snadné, ale naši projektanti určitě vymyslí způsob, jak co nejvýhodněji situovat právě tu vaši zahradu. Doporučujeme jižní či západní stranu domu.

Kontaktujte nás, zdarma poradíme
Důležité je, k jakému účelu bude zimní zahrada určena. Od toho se odvíjí mnohé. Kontaktujte nás a my vám rádi a ochotně poradíme a doporučíme řešení vaší zimní zahrady, které bude nejlépe vyhovovat vašim představám.


 

 

 

aluplast

Roto 

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
slide-out-01

Přejděte na naši online kalkulačku a spočítejte si, kolik zaplatíte za Vaše okna.
Kalkulace online ZDE


Novinka - okna vyztužená skelnými vlákny - www.energeto.cz

 

 

 

slide-out-02

800 888 848

DYNAL spol. s r.o.
Vrchlického nám. 13
270 34
Čistá

Telefon:
313 549 389,
313 549 413
Telefon/FAX: 313 549 389
Mobilní kontakt:
724 020 222,
731 150 088
E-mail dynal@dynal.cz