Zimní zahrady DYNAL s.r.o.

sídlo firmy: dynal@dynal.cz, kancelář Rakovník rakovnik@dynal.cz, kancelář Blatná blatna@dynal.cz, kancelář Praha praha@dynal.cz, kancelář Ústí/n Labem usti@dynal.cz, kancelář Plzeň plzen@dynal.cz, bezplatná linka 8 - 18 hod. 800 888 848

Cz En De Ru
Youtube

 

DYNAL s.r.o.

ZIMNÍ ZAHRADY


Uvažujete o stavbě zimní zahrady, která rozšíří váš obytný prostor, prosluní váš domov a dovolí vám vyhřívat se i na zimním sluníčku a také celoročně pěstovat okrasné rostliny či ovocné stromky? Firma DYNAL vám poradí, který typ zimní zahrady zvolit, navrhne a zkonstruuje ji, poradí s následnou údržbou. Zaručujeme vysokou kvalitu provedení i použitých materiálů (plast, hliník, sklo).

Součástí naší nabídky jsou také různá zastřešení, zasklení pergol, altánů, zastřešení bazénů, teras, konstrukce pro skleníky, vchodové stříšky a další práce se sklem a polykarbonátem.

Zajistíme vám návrh konstrukce zimní zahrady dle vašich požadavků i samotnou realizaci stavby včetně stavebních prací a kvalitní izolace, která je základem celoročního pohodlného užívání. Součástí našich služeb je i výběr a instalace vhodného odvětrávání, zastínění či umístění tepelných kolektorů.

Každá zimní zahrada je unikátní. Optimální situace nastane, když majitel počítá se svou zimní zahradou už při stavbě domu a zakomponuje ji do svého projektu. Často je však třeba zimní zahrady přistavět. Není to snadné, ale naši projektanti určitě vymyslí způsob, jak co nejvýhodněji situovat právě tu vaši zahradu. Doporučujeme jižní či západní stranu domu. 

 

  

VÍCE NA www.zimnizahrady.com

 

 

 

Potřebujete poradit nebo chcete více informací?

Napište nám, rádi Vám zodpovíme všechny dotazy a zpracujeme cenovou kalkulaci na míru.

   

 

aluplast

Roto 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
slide-out-01

Přejděte na naši online kalkulačku a spočítejte si, kolik zaplatíte za Vaše okna.
Kalkulace online ZDE


Novinka - okna vyztužená skelnými vlákny - www.energeto.cz

 

 

 

slide-out-02

800 888 848

DYNAL spol. s r.o.
Vrchlického nám. 13
270 34
Čistá

Telefon:
313 549 389,
313 549 413
Telefon/FAX: 313 549 389
Mobilní kontakt:
724 020 222,
731 150 088
E-mail dynal@dynal.cz