Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Plastové okenní systémy Série ENERGETO

Budoucnost v oknech

Energeto je okno bez ocelových tepelných mostů. Tento systém ve všech jeho variantách vykazuje pozoruhodné tepelně-izolační vlastnosti, které aktivně snižují redukci CO2, snižují náklady na vytápění a tím jsou šetrnější k životnímu prostředí.

Čím je Série Energeto odlišná?

Ocelová výztuha v systémové konstrukci u konvenčních oken je tepelně nejslabší místo. Jelikož jsou možnosti stavební hloubky a počty komor vyčerpány, muselo se najít pro vyztužení okna lepší řešení. To se nám za pomoci technologií Bonding Inside a Powerdur Inside zcela povedlo. Foam Inside umožňuje tyto dvě technologie ještě vylepšit v oblasti tepelné izolace.

Bonding Inside + Powerdur Inside = ENERGETO

Bonding Inside

Vlepování skla u všech oken a velikostí dveří bez ocelových tepelných mostů.

Powerdur Inside

Skelným vláknem vyztužené Powerdur pásky nahrazují ocelovou výztuhu v křídle a v rámu. Powerdur pásky byly vyvinuty ve spolupráci s koncernem BASF.

Foam Inside

Systém Energeto je doplněn o další technologii Foam Inside. Za pomoci vypěnění vnitřních komor profilu speciální polyuretanovou pěnou lze dosáhnout vyjímečných tepelně-izolačních hodnot.

Výhody plastových oken série ENERGETO

Jedinečné tepelně-izolační vlastnosti dosahující hodnot až Uw = 0,60 W/m²K díky zřeknutí se ocelových výztuh uvnitř okna

Již dnes výrazně přesahuje aktuální požadavky norem na úsporu energie

Nabízí neotřelý a klasický design

Přesvědčuje svou bezpečností, která je potvrzena oficiální zkušebnou

K dispozici v široké škále dekorů

Je recyklovatelný a může být 100% vrácen do materiálového koloběhu

Skládá se z povětrnostně odolného PVC a je zpracováváno k výrobě vysoce kvalitních oken, která chrání před hlukem, nepřízní počasí a vloupáním

Možnost použití v renovaci (70 mm stavební hloubka) jakož i v novostavbě (85 mm stavební hloubka)

RAL certifikovaný okenní systém