Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hliníková okna a dveře

V poslední době se hliníková okna a dveře častěji stávají alternativou k plastovým. Jedním z důvodů jsou jejich stále se zlepšující vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Nabízíme výběr z několika konstrukčních systémů, které se liší svoji vhodností pro určité objekty a mají různé izolační a statické vlastnost.

Výrobou hliníkových oken a dveří se zabýváme již více než 15 let a za tuto dobu jsme nasbírali spoustu cenných zkušeností i praktických znalostí.

Hliníková okna a dveře vynikají dlouhou životností, vysokou pevností a výbornou tepelnou izolací. Splňují vysoké nároky na bezpečnost a bezchybnou dlouhodobou funkčnost. Oproti plastovým dveřím bývá řešení s hliníkovými profily nákladnější. Hliníková okna a dveře jsou tepelně izolovány a splňují nejpřísnější tepelně-izolační normy. Celý systém garantuje ochranu před tepelnými úniky a hlučným prostředím.

Nabízíme okna a dveře v různých rozměrech a tvarech, širokou škálu typů zasklení dle domluvy zákazníka s našimi techniky. Součástí našich dodávek oken a dveří je i kompletní kování a vybavení dle požadavků zákazníka.